Kā atgūt lielisku pašsajūtu pēc svētkiem, kad ir par daudz ēsts un dzerts?

Svētkos, kā jau svētkos, ir daudz garšīgu ēdienu un dzērienu, bet pēc svētkiem ir vēlme atgūt labo pašsajūtu un formu un pēc iespējas ātrāk atbrīvoties arī no tā dēvētā „paģiru sindroma”.  Bet kā tad īsti to izdarīt? Viena no iespējām ir vienkārši daudz gulēt un censties lietot pēc iespējas vairāk ūdens. Taču ne vienmēr mums ir vairākas dienas ciešam miegam un atpūtai. Tāpēc mūsdienām piemērotāks būs kāds krietni ātrāks un ērtāks līdzeklis – krioprocedūra.

Ko dod krioprocedūra un kas tas ir?

Krioterapijas procedūra norisinās kriosaunā, kas piepildīta ar sausiem slāpekļa tvaikiem, tie veido –150C  līdz –160C temperatūru un iedarbojas uz ķermeņa termoregulācijas sistēmu. Pēc 2-3 minūtēm kriosaunā un skābekļa terapijas tu jutīsi kā mokošās galvassāpes un  smagā noguruma sajūta sāks pazust un jau tuvāko stundu laikā organismā atgriezīsies enerģija, možums un lieliska pašsajūta.

Bet kāpēc tā? Kādēļ kriosauna šādi iedarbojas uz organismu?

Reaģējot uz krioprocedūru, organismā paātrinās vielmaiņa un līdzsvarojas endorfīnu līmenis, kas veicina pozitīva noskaņojuma un enerģijas veidošanos, kā arī palīdz organismam ātrāk pārstrādāt visas iepriekš uzņemtās kaitīgās vielas. Tieši tāpēc apmeklējot kriosaunu labā pašsajūta atgriežas ātrāk un paliek uz ilgāku laiku! Ar kriosaunas palīdzību iespējams atgūt lielisku pašsajūtu bez papildus medicīnas līdzekļiem un zālēm – ķermenis pats paveic visu nepieciešamo!

Padomi kā izvairīties no paģirām un uzlabot sajūtas nākošajā rītā:  http://www.irlaiks.lv/drinks/otherdrinks/others/article.php?id=26629

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s