Ja gripa tuvojas, vai drīkst nākt uz kriosaunu?

healthy_fruit

Cik labi būtu, ja gada laikā nepieliptu gripas, vīrusi un saaukstēšanās, kas visbiežāk izpaužas kā iesnas, klepus, temperatūra sākot ar 37C. Visbiežāk tās ir periodiskas saaukstēšanās, kas īpaši izplatītas rudens un pavasara periodos un atņem mums spēku un mudina mūs doties aptiekas apmeklējumā.

Lai novērstu šādas saslimšanas ir nepieciešams apjomīgs darbību komplekss, kas sevī ietver veselīgu miegu, sabalansētu un vitamīniem bagātu uzturu, savlaicīgi stiprinātu imunitāti, tas viss ir svarīgi, bet ko darīt brīdī, kad saaukstēšanās jau ir notikusi?

Ir varianti – palīdzam organismam atrisināt šo situāciju, tas ir,  izmantojam aptiekās pieejamos produktus, vai no vecmāmiņu laikiem zināmās receptes ar ingveru, medu, ziedu tējām un maksimāli daudz C vitamīna vai izmantojam iekšējos resursus, pašsaglabāšanās instinktu un ar kriosaunas palīdzību sniedzam organismam stimulu pašam 2-3 reizes spēcīgāk cīnīties ar iekaisumu.

Visgudrākais ārsts visām kaitēm ir ķermenis pat sev. Katru reizi kriosaunas procedūra uz organismu iedarbojas tieši tā, kā tam nepieciešams. Iesnas, klepus, temperatūra 37 C ir tie signāli, kas norāda uz iekaisumu un organisma cīņu ar to. Aukstā procedūra, kas ļoti īsā laikā (2- 3 min.) sniedz ekstremālus apstākļus ķermenim, dod stimulu un enerģiju ne tikai sasildīt sevi pēc procedūras, bet arī izstrādāt 2- 3 reizes lielāku apjomu to antivielu, kas cīnās pret esošo iekaisumu. Šis process tiešā mērā atspoguļosies uz labsajūtu, radot viegluma sajūtu un ievērojami samazinot laiku, kādā organisms, bez papildus vielu izmantošanas izārstēs saaukstēšanos. 4-6 procedūras, kas regulāri ikdienas liks Jums aizmirst, ka pirms laika bijāt saaukstējies.

Jūs nedzirdēsiet sevi klepojam un varēsiet brīvi elpot, atkal sajust smaržas un spēsiet skaidri domāt.

Ir būtiski šo ārstēšanās metodi izmantot pašā agrīnajā saaukstēšanās stadijā. Jo, kad ķermeņa temperatūra ir paaugstinājusies līdz 38 C, kriosaunu nedrīkst apmeklēt. Organisms saviem spēkiem ar paaugstinātu temperatūru sadedzina mikrobus un tādā gadījumā kriosauna nepalīdzēs.

Sekojiet sev līdz un ārstējieties savlaicīgi, nemokiet sevi ar slimošanu. Bieži vien slimošanas īstais iemesls ir hronisks nogurums un pārslodze, tādos gadījumos ir ļoti vēlams dot sev iespēju palikt mājās un slimot, atpūsties. Dariet tā! Sevi vajag mīlēt, taču, ja slimot  nav ne laika, ne vēlēšanās, ārstējieties savlaicīgi un efektīvi un kriosauna īstajā laikā var sniegt spēcīgu atbalstu un enerģiju.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s