Kas notiek pēc vienas kriosaunas procedūras?

kriosauna

No jebkuras sevis lutināšanas aktivitātes mēs gaidām acīmredzamus vai sajūtamus rezultātus. Piemēram, uzsmērējot smaržīgu krēmu uz rokas, mēs jūtam un redzam tā mitrinošu efektu, bet ir lietas par kurām pirms izmēģināt, mums ir jāzina un jādzird citu atsauksmes.
Mēs veicām nelielu apkopojumu par to, kas ir sagaidāms pēc vienas kriosaunas procedūras? Kura no šīm sajūtām būs, ir atkarīgs no katra personīgā dzīves ritma, kā arī pēc katras kriosaunas procedūras varat ievērot sevī dažādas sajūtas. Ir vairākkārt lasīts un dzirdēts, ka  viena kriosaunas procedūra:

Sniedz pozitīvu enerģiju. 

Sajūtams možums un pozitīvs skaņojums. Saulains skats uz dzīvi un spēks. Ir dzirdēts, ka vēl vakarpusē spēks pietiek mājas ģenerāltīrīšanai un citiem darbiem, kas kādu laiku atlikti.

Iestājas relaksējošs miers. 

Jo īpaši, ja diena bijusi saspringta vai ir bijis emocionāls sasprindzinājums, stress. Pēc krio procedūras un skābekļa procedūras būs jūtama viegluma sajūtam. Tas būs kā atelpas brīdis steidzīgajā un skaļajā ikdienā. Iespējams vakarpusē būs salds un veselīgs miegs,

kurā klusi un cieši paies nakts.

Likvidē paģiru sindromu. 

Galvas sāpes, nespēks un enerģijas zudums, kas piemeklē nākošajā dienā pēc alkohola ir efektīvi un ātri likvidējams ar kriosaunas palīdzību. 3 minūtes un diena ir glābta, gribēsies dzirdēt un redzēt visu apkārt notiekošo.

Noņem muskuļu un nervu sistēmas sasprindzinājumu.

 Pēc spēcīgas fiziskās slodzes ( aerobikas, sporta treniņa u.tml.) vai emocionālās spriedzes, procedūra noņem sasprindzinājumu un

saglabājot tonusu atslābina. Profesionālajā sportā, kriosaunas procedūras izmanto, lai pagarinātu sportista profesionālo darbību un uzlabotu pašsajūtu.

Uzlabo ķermeņa un sejas ādu.

 Katra procedūra uzlabo ādas toni, tā kļūst zīdaini maiga. Procedūra uzlabo vielmaiņu un nepieciešamo hormonu veidošanos, līdzarto arī risinot dažādas formas ādas slimības. Pievienojot kaut nelielas fiziskās aktivitātes āda paliek acīmredzami tvirtāka un samazinās celulīts. Saprotams, ka par vērā ņemamiem rezultātiem ir bieži dzirdētas pozitīvas atsauksmes pēc vairākām kriosaunas apmeklējuma reizēm.

Veido figūras slaido līniju. 

Katras kriosaunas procedūras ietekmē organisms sadedzina kalorijas, samazinās tauku šūnu apjoms, kā rezultātā, papildinot porcedūru ar skābekļa kokteili un tuvākās divas stundas izvairoties no ēšanas, organisms izmanto esošās rezerves.

Atvieglos sajūtu pēc saules apdeguma. 

Apstākļos, kad ir pārsauļošanās ( vai no saules stariem vai solārija), ir āda ir sarkana, karsta un sūrst, vienas procedūras vēsie tvaiki atvieglos sajūtu, samazinās ādas jūtību un noslāņošanos pēc apdeguma.

Uzlabo pašsajūtu menstruālā cikla laikā.


Jo īpaši menstruālā cikla pirmo dienu laikā, kriosaunas procedūra uzlabo pašsajūtu un samazina sāpju sajūtu.

Mēs katrs esam individuāls, līdz ar to ko no šī piedzīvosiet ir atkarīgs no tā, kā kāds ir bijis dienas ritms pirms procedūras. Turklāt atkārtoti apmeklējot kriosaunu sajūtas var manīties. Mūsu organisms ir visgudrākais ārsts sev pašam un veselīgā aukstuma procedūra dod stimulu sakārtot savu iekšējo pasauli.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s